Vietnes jaunumi

Uldis Kalniņš attēls
Pāreja uz 3.2.2 versiju
nosūtīja Uldis Kalniņš — pirmdiena, 2017. gada 10. aprīlis, 18:21
 
Ir veikta pāreja uz 3.2.2 versiju.
Lietojam, ja kas nedarbojas kā nākas - ziņojam.
 
Uldis Kalniņš attēls
Informācija studentiem un pasniedzējiem
nosūtīja Uldis Kalniņš — otrdiena, 2016. gada 6. septembris, 13:36
 
Pasniedzējiem - lai reģistrētos Moodle vidē, lūdzu nosūtiet man epastu par pasniedzēja piekļuves tiesību piešķiršanu.
Šīs piekļuves tiesības ir nepieciešamas, lai varētu pievienot mācību kursus Moodle vidē, pievienot mācību materiālus, vērtēt studentus un veikt citas darbības.

Ar kursu veidotāju pamācību Jūs varat iepazīties šeit - LU E-studiju portālā: http://estudijas.lu.lv/mod/book/view.php?id=107493

Studentiem - lai reģistrētos, lietojiet Moodle iebūvēto jauna lietotāja konta izveides procedūru. (Augšā, labajā pusē - Pieslēgties --> Izveidot jaunu kontu)

Gadījumā, ja ir grūtības reģistrēties vai pieslēgties, lūdzu nekautrēties un rakstīt uz uldis.kalnins@lkk.gov.lv
 

Pieejamie kursi

Materiāli no 1. kursu ievadnedēļas LKK.

Kursa mērķis: sniegt ieskatu galvenajās pētniecības metodēs un pamatot to lietderību, veidot studentu zināšanas par darbu ar literatūru, pētījuma izstrādi, tā rezultātu izklāstu un prezentāciju. Sekmīgas studiju kursa apguves gadījumā studentiem būs radīta un nostiprināta izpratne par pētniecisko darbu un tā specifiku, lai šīs zināšanas varētu lietot gan studiju procesā, gan darba pienākumos.

Kursa mērķis: sniegt zināšanas par darba aizsardzības un civilās aizsardzības pamatprincipiem, organizēšanu un uzraudzību.

Kurss "Filozofija un kultūras teorija" ilgst kopumā divus studiju semestrus. Šajā sadaļā tiek aplūkotas kultūras teorijas pamatnostādnes, kas studentam palīdz izprast kultūru, iepazīt un prast salīdzināt dažādas kultūras.
Dažādi materiāli, informācija par Moodle un tās lietošanu